ÖMER HALİSDEMİR FUTBOL TURNUVAMIZ BAŞLADI


639 | 16.04.2019
| |

ÖMER HALİSDEMİR FUTBOL TURNUVASI

Eğitim Bir-Sen Yalova şubesi  tarafından 12 farklı takımının katıldığı ve 3.kez düzenlenen  “Şehit Ömer Halisdemir Kurumlar arası Halı Saha Futbol Turnuvası” Nisan ayında 90+4 halı sahasında  büyük heyecan ve coşku ile başladı.

Sosyal-Kültürel hayata önem verdiklerini belirten Eğitim Bir-Sen Yalova şube Başkanı Uğur Hakan Tan yapılan spor faaliyetinin kurum personellerini bir araya getirmek için iyi bir fırsat olduğunu söyledi. Turnuvaya katılan farklı kurum personelleri arasında büyük memnuniyet ile karşılandı. Gerek Eğitim Bir-Sen camiası olarak üyelerimiz arasında mükemmel bir uyum, gerekse de bağlı bulunduğumuz Memur-Sen Konfederasyonuna üye diğer kurum personelleri arasında  kardeşlik duygusu hep en üst seviyededir. Konfederasyonumuza bağlı üyelerimiz arasında ki bu birliktelik bizim referans olarak anılmamızda herhalde en büyük etkendir, diyebiliriz. Bu uyumu, bu birlikteliği biraz daha artırmak, hafta içi yoğun mesainin ardından, hem sağlıklı kalabilmek hem de stres atma adına böyle bir turnuva tertip ettik. Ben bütün takımlarımıza başarılar diliyorum, centilmence hak edenin kazanacağı bir turnuva olmasını temenni ediyorum. Turnuva tertip komitesinin üyelerine, başkanı  Feyyaz  Yurday  ve  emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

1 Nisan pazartesi günü Yalova  Eğitim Bir-Sen şube başkanının  santra vuruşu ile  başlayan ve bir ay boyunca devam edecek olan final maçı ile sona erecek olan turnuvada karşılaşmalar 3 puan sisteminde oynanacak ve toplamda 16 takım finale kalabilmek için kıyasıya mücadele edecek.

Turnuva sonunda dereceye giren  takımlara kupa ve  madalya verilecektir. En çok gol atan oyuncuya ayrıca   hediye verilecektir. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar dileriz.

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top